Šlágr neměl vítěze. Neapol si veze z Barcelony slibný výsledek

3
357

Momentka ze zápasu Barcelona – Neapol.
Katalánci doma prohrávali po zásahu Piotra Zieliňského ve 29. minutě. Remízu zařídil v 59. minutě Ferran Torres z pokutového kopu.

V dresu Neapole se nepředstavil slovenský reprezentant Stanislav Lobotka, který si léčí svalové zranění.

Třetí tým Serie A se na Camp Nou spoléhal na rychlé protiútoky a skóre mohl otevřít už ve 22. min. Osmihen utekl obraně domácích a řítil se sám na brankáře Ter Stegena, ale z úhlu ho nepřekonal.

V 29. min to už týmu zpod Vesuvu vyšlo. Elmas na sebe navázal dva hráče Barcelony, poslal zpětnou přihrávku Zieliňskému a ten na dvakrát skóroval.

ONLINE: Neapol remizoval s Barcelonou
Katalánci se dostali k vyrovnání po hodině hry, Juan Jesus zahrál v šestnáctce rukou a Torres to potrestal. Stejný hráč mohl otočit skóre, když se k němu dostal míč v šestnáctce v 88. min, ale z dobré pozice prostřelil bránu.

Borussia Dortmund bez zraněného kanonýra Erlinga Brauta Haalanda podlehla doma Glasgowu Rangers 2:4. Zenit Petrohrad prohrál doma s Betisem Sevilla 2:3, když všech pět gólů padlo v prvním poločase.

Moldavský Šeriff Tiraspol si dobré výkony z Ligy mistrů přenesl i do druhé nejprestižnější evropské soutěže, když doma zdolal portugalský Sporting Braga 2:0.

Evropská liga – play off o osmifinále, 1. zápasy:
FC Barcelona – SSC Neapol 1:1 (0:1)
Branky: 59. Torres (z 11 m) – 29. Zieliňski

Zenit Petrohrad – Betis Sevilla 2:3 (2:3)
Branky: 25. Dziuba, 28. Malcom – 8. G. Rodriguez, 18. Willian Jose, 41. Guardado

Borussia Dortmund – Glasgow Rangers 2:4 (0:2)
Branky: 51. Bellingham, 82. Guerreiro – 38. Tavernier, 41. Morelos, 49. Lundstram, 54. Zagadou (vlastní)

Šeriff Tiraspol – SC Braga 2:0 (1:0)
Branky: 43. Thill, 83. Traore

FC Sevilla – Dinamo Záhřeb 3:1 (3:1)
Branky: 13. Rakitič (z 11 m), 44. Ocampos, 45.+1. Martial – 41. Oršič

Atalanta Bergamo – Olympiakos Pireus 2:1 (0:1)
Góly: 61. a 63. Djimsiti – 16. Soares

RB Lipsko – Real Sociedad San Sebastian 2:2 (1:1)
Branky: 30. Nkunku, 82. Forsberg (z 11 m) – 8. Le Normand, 64. Oyarzabal (z 11 m)

FC Porto – Lazio Řím 2:1 (1:1)
Góly: 37. a 49. T. Martinez – 23. Zaccagni

Slavia vyhrála v Istanbulu
Fotbalisté Slavie Praha úspěšně vstoupili do vyřazovací části Evropské konferenční ligy. V úvodním zápase play off o osmifinále zvítězili na hřišti Fenerbahce Istanbul 3:2. Slovenský záložník Ivan Schranz odehrál celý duel.

Milan Škriniar, Sadio Mané
ČTĚTE VÍCE
Na pokraji vyřazení. Skříňářů Inter padl doma s Liverpoolem
Slavia v zápase ani jednou nepřehrávala. Důležitý krok na cestě za postupem udělali „sešívání“ po hodině hry, když skórovali dvakrát během tří minut a dostali se do vedení 3:1.

Soupeř Slovanu Bratislava ve skupinové fázi soutěže PAOK Soluň prohrál na hřišti dánského FC Midtjylland 0:1.

Evropská konferenční liga – play off o osmifinále, 1. zápasy:
Fenerbahce Istanbul – SK Slavia Praha 2:3 (0:1)
Branky: 58. Pelkas, 83. Kadioglu – 45. Traore, 62. Dorley, 64. Lingr
I. Schranz (Slavia) odehrál celý duel

FC Midtjylland – PAOK Soluň 1:0 (1:0)
Branky: 20. Andersson

Rapid Vídeň – Vitesse Arnhem 2:1 (2:0)
Góly: 1. Druijf, 16. Grüll – 74. Openda, ČK: 65. Stojkovič (Rapid) po 2. ŽK

PSV Eindhoven – Maccabi Tel-Aviv 1:0 (1:0)
Branka: 11. Gakpo

AC Sparta Praha – Partizan Bělehrad 0:1 (0:0)
Branka: 78. Menig
D. Holec odchytal celý duel, D. Hancko odehrál celé utkání, L. Haraslín nastoupil v 57. min

Olympique Marseille – FK Karabach Agdam 3:1 (2:0)
Góly: 41. a 44. Milik, 90.+2. Payet – 85. Kady

Leicester City – FC Randers 4:1 (1:1)
Branky: 23. Ndidi, 43. Barnes, 54. Daka, 74. Dewsbury-Hall – 45. Hammershoy-Mistrati

Celtic Glasgow – FK Bodö/Glimt 1:3 (0:1)
Branky: 79. Maeda – 7. Espejord, 56. Pellegrino, 81. Vetlesen

Předchozí článekValijevovou hodili vlkům, dopingový tlak neustála. Zlato bere její krajanka
Další článekStriptérka na rozlučku: Užijte si zábavu pro pány