Několik tipů, jak překonat strach z mluvení se ženami

0
76

Máte problém oslovit ženu? Není vám příjemné navazovat kontakty a konverzovat? Podívejte se na několik tipů, které vám pomohou odstranit tento nepříjemný blok z vašeho života.

Berte ženy jako na sobě rovné

Je velmi důležité chovat se ke všem ženám jako k lidským bytostem a jako k sobě rovným, nejen jako k potenciálním manželkám nebo přítelkyním. Můžete se bát mluvit se ženami, protože ty, se kterými se obvykle snažíte mluvit, jsou ty, které vás velmi přitahují a je pro vás těžké s nimi přirozeně konverzovat. Ale pokud budete mluvit s více ženami, nejen s těmi, které vypadají jako potenciální rande, získáte spoustu praxe mluvit se ženami, které můžete aplikovat na zbytek svého života. Koneckonců, 50 % lidí na zemi jsou ženy.

  • Mluvit se ženami by nemělo být vedeno vždy s nějakým postranním úmyslem, jako je rande. Mluvte se ženami jako s jakýmkoliv jiným (mužským) přítelem.

Vždy buďte sám sebou

Být upřímný v tom, kdo skutečně jste a co si myslíte, je dovednost, kterou má málokdo. Být sám sebou vám umožní více se uvolnit mezi ženami. Pokud předvedete show, abyste překonali svůj strach ze žen – chlubíte se nebo chvástáte – budete nakonec odhaleni a navíc budete nešťastní, protože se budete cítit zavázáni být neustále tou osobou, kterou jste původně předstírali.

Využívejte řeč těla

Namísto překřížení paží nebo pohledu na své nohy se dívejte ženám do očí a mějte ruce v kapsách nebo u boků. Všechny pozdravujte s úsměvem.

  • Když vyprávíte příběh nebo vtip, použijte ruce ke zdůraznění a ilustraci toho, co říkáte.

Tip: Stydíte se na seznamování v reálném životě, ale zároveň si chcete užít trochu zábavy? Přesně pro vás je zde erotická linka! Vy si tak můžete nezávazně popovídat s ženami o vašich touhách a představách a užít si sex po telefonu s někým, koho neznáte a nemusíte překonávat bariéru strachu.

Mluvte o tom, o čem chcete

Nesoustřeďte se jen na sebe nebo na to, co máte rádi, s vyloučením jejích zájmů. Konverzace by měla být oboustranná. Zjistěte, jaké filmy, knihy, hudbu a média má ráda. Ráda cestuje? Pokud ano, kam? Pokud nevíte, co ji zajímá, zeptejte se.

  • Požádejte o vysvětlení, když něco vysvětluje nebo popisuje. „Kde to přesně bylo?“ nebo „Co tím myslíš?“ jsou dobré otázky, abyste se dostali hlouběji do rozhovoru se ženou a ukázali, že vás to zajímá.
  • Rozpoznejte známky nudy během konverzace: odpovědi, které jsou krátké, neosobní, povrchní a podané bezcitným způsobem. Pokud žena ztichne a oči se jí zalesknou, možná budete chtít změnit téma.

Zkuste to ve skupině

Jít ven a mluvit se ženami s dobrým kamarádem může usnadnit proces setkání a rozhovoru se ženami. Učte se od svých přátel a požádejte o rady. Vydejte se se svým přítelem do barů, klubů a na večírky, abyste si procvičili rozhovory se ženami.

Mluvte s ženami, které jsou zdvořilé

Dejte si záležet, abyste mluvili pouze se ženami, které jsou přátelské a zdvořilé. Pokud na vás koulí očima, sotva vám odpovídá a chová se obecně hrubě, slušně se omluvte. Nedovolte, aby se někdo choval, jako by byl pro vás příliš dobrý.

  • Pokud například ženě nabídnete, že koupíte drink, a ona se ušklíbne: „Od vás? Ne, děkuji!“, jednoduše pokrčte rameny a odejděte. Nikdo si takové zacházení nezaslouží.
Předchozí článekStriptýz: Vzrušující vystoupení pro různé příležitosti
Další článekForbes Casino – online platforma, která staví hráče na první místo, je tu už rok