Striptýz: Vzrušující vystoupení pro různé příležitosti

0
157

Striptýz má dlouhou historii, jeho moderní podoba se zrodila v 19. století. V těchto dnech jde o oblíbenou zábavu zejména na rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a různé další akce. Vzrušující vystoupení zaujme pány i dámy.

Striptýzová show

Když se řekne striptýz, nejde o prvoplánovou erotiku. Vystoupení za doprovodu hudby se v provedení zkušené striptérky či striptéra stává netypickým uměním, které nabízí nezapomenutelné zážitky. Vzrušující show si tak můžete užít při různé příležitosti, ať už jde o pánskou rozlučku se svobodou, či třeba pracovní večírek. Vybírat můžete z nabídky klasický dámský a pánský striptýz, či si užít ještě více zábavy při lesbi show, či autoerotickém vystoupení. Jistě tak najdete nabídku, která vyhoví vašim představám a show se stane nejlepším bodem vašeho večera.

Atraktivní striptérky a striptéři

Striptýzové vystoupení je bezpochyby vzrušující a plné erotiky, přesto by však mělo zůstávat vkusné. V databázi agentury jsou proto pouze profesionální a zkušené striptérky a striptéři. Kromě profesionality se samozřejmě můžete těšit na ladné křivky krásných slečen a mužů. Vystupující se rozhodně nestydí a připraví pro vás nezapomenutelnou show, při které se nudit nebudete. Striptýz by neměl chybět na žádné pořádné party, ať už pro dámské či pánské publikum.

Vzrušující kostýmy

Pokud chcete celé vystoupení ještě více okořenit, můžete pro striptérku či striptéra zvolit kostým. Odkládání jednotlivých kousků oblečení tak bude ještě zajímavější. Pro dámský striptýz vybírejte z kostýmů zdravotní sestřičky, policistky, letušky, či třeba jeptišky, nebo dominy v latexu. Pro pánské vystoupení jsou pak v nabídce také uniformy, dále pak třeba James Bond, manager, či matrixx.

Striptýzová show je jedinečným zážitkem, který je skvělou podívanou. Užijte si i vy vzrušující vystoupení.

Předchozí článekJak vypadá dokonalý larimar? Co všechno si můžete přát?
Další článekNěkolik tipů, jak překonat strach z mluvení se ženami